ההשפעה של פירות וירקות על הגוף האנושי

ההשפעה של פירות וירקות על הגוף האנושי

ההשפעה של פירות וירקות על הגוף האנושי

 

השפעה על מחלות

 

מספר דיווחים הראו שצריכה נאותה של פירות וירקות מהווה חלק חשוב בתזונה בריאה וצריכת פירות וירקות נמוכה מהווים גורם סיכון למחלות כרוניות כגון סרטן, מחלת לב כלילית (CHD), שבץ וקטרקט.

ראיות מדעיות מצביעות על כך שצריכה תכופה של פירות וירקות יכולה למנוע את סרטן הוושט, הבטן, הלבלב, שלפוחית ​​השתן וסרטן צוואר הרחם וכי תזונה עשירה בפירות וירקות עלולה למנוע 20% מרוב סוגי הסרטן.

על פי הדיווחים, צריכת פירות וירקות מושפעת ממגדר, גיל, הכנסה, השכלה ומשפחה. מחקרים אחרים מצביעים על כך שהחינוך עשוי להשפיע על הידע התזונתי על פירות וירקות, וכתוצאה מכך גם להשפיע על צריכתם.

 

מאפייני צריכה סוציולוגיים

ממצאים אמפיריים מצביעים גם על כך שמקור משפחתי ומעמד חברתי-כלכלי משפיעים על כוח הקנייה של המזון, בחירת המזון, הכנת המזון וזמינות המזון אשר משפיעים על הצריכה.

מחקרים הראו כי ההעדפות של צריכת פירות וירקות שונים אצל גברים ונשים.

נוגדי חמצון

פירות וירקות הם מקורות שופע של נוגדי חמצון. חומרים נוגדי חמצון הם חומרים המגינים על התאים מפני רדיקלים חופשיים, מולקולות העלולות להזיק לגוף ולהוביל לבעיות חמורות.

ללא צריכת פירות וירקות נכונה, אתה עלול להיות סיכון גדול יותר עבור מחלות כמו מחלות לב וסרטן.

יש כל כך הרבה מחלות שחוסר בצריכת פירות וירקות יכול לגרום, אבל במאמר זה, אנחנו נדון רק בליקויי הכליות.

 

הכליות שלנו ותפקודם

הכליות הן איברים חיוניים של הגוף האנושי גם כן. הם מבצעים פונקציה דטוקסיפיקציה חשובה ביותר. הם מסננים תוצרי לוואי של עיכול הגוף ומטבוליזם.

הכליות שלנו סופגות את כל המינרלים והתרכובות החיוניים. פונקציה נוספת של הכליות היא לעזור לשלוט פוספט, נתרן רמות גופרית בגוף האדם.

מינרלים חילוף מלחים מופרשים למעשה דרך שתן. תהליך זה נעשה כך שאף רעלנים לא יצטברו בגוף.

ניקוי הכליות שלנו

מומלץ לשתות סביב 10-12 כוסות של מים טהורים מדי יום. על ידי כך, השתן מופרש כאשר השלפוחית ​​מלאה. מים טהורים היא הדרך הטובה ביותר והטבעית ביותר של ניקוי רעלים בכליות.

זה גם יעזור להילחם בדלקות בדרכי השתן.

דרכים אחרות לניקוי הכליות

אחת הדרכים הטובות ביותר לניקוי הכליות שלנו היא על ידי הוספת הרבה עשבי תיבול, פירות וירקות טריים בתזונה שלנו. מזונות עשירים בסיבים כמו פירות וירקות יכולים לשמש כמנקים טבעיים.

הם מועילים בתהליך העיכול. מאז הם נטולי שומן וטבעי, הם עוזרים למערכת לעכל ולספוג את כל החומרים המזינים האחרים.

 פירות וירקות מומלצים במיוחד לניקוי הכליות

מס' 1 – ענבים

ענבים עשירים באשלגן, אשר מבטיח כי הכליות לתפקד בצורה מושלמת, ולכן, ענבים מומלץ מאוד לניקוי הכליות שלנו. הם גם לשטוף את מוצרי פסולת כמו חומצת שתן.

לבסוף, ענבים יבטיחו תפקוד כליות מושלם, אם כוס גבוהה של מיץ ענבים טריים נלקחת בבוקר או אחר הצהריים.

מס' 2 – סרפד & שן הארי

יעיל ביותר במיוחד בשטיפת רעלים ופסולת החוצה הם מרק סרפד או תה צמחים שן הארי. פעמיים או שלוש ביום.

מס' 3 – חמוציות

כינין ממיר את עצמו למרכיב כימי אחר אשר נקרא כמו חומצת שתן היפ בכבד. חומצת שתן הירך מסייע בתהליך של ביטול רעלים אשר מזיקים לכליות.

לפיכך, מקור טוב של כינין הוא חמוציות. כוס מלאה של פרי זה הוסיף עם מים בשפע וכפית מיץ לימון יהיה מנגנון טוב detoxifying כליה.

סיכום

לכן הולכת ורווחת הגישה שהמניעה תמיד טובה יותר מטיפול רפואי שמגיע בשלב מאוחר לסימפטומים,

אנחנו צריכים להיות זהירים עם דיאטות המזון שלנו ואת הרגלי החיים שלנו אם אנחנו רוצים להגן על הכליות שלנו – איבר חיוני של הגוף שלנו ואיברים אחרים של הגוף.

אם אחד רוצה לחיות מספיק זמן, הוא או היא צריכה לגרות את הרגל של אכילת פירות ו ירקות באופן קבוע, עדיף כל יום.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט