מבריאות פיזית לבריאות כלכלית

 

איזה כיף  שהקלקת על הדף הזה ושאתה מחפש או את מחפשת לעבוד איתי ועם הצוות מקרוב.

אם אתה\את מחפש\ת להצטרף אלינו לעסק הבריאות הבינלאומי ורוצה להפוך ליזם עצמאי אז הגעת למקום הנכון.                                              

אם מעניין אותך שנדבר,אאמן או אדריך אותך באופן אישי בנוגע לשיווק ואיך אפשר לקחת את האהבה לבריאות ומהרצון לשפר את איכות חייהם של אלפי אנשים שלב אחד קדימה ולפתוח עסק אמיתי בתחום              

 

במשך תקופה ארוכה חיפשתי אחר פתרון לעצמאות וחופש כמו שאני רוצה לראות את עצמי משיג, ולאחר שעברתי וחקרתי הרבה מאוד הזדמנויות \מוצרים\תוכניות תגמול ותוכניותכאלה ואחרות ויש המון כאלה ברחבי האינטרנט,ואם לומר את האמת יש כמה סיבות שבגללן בחרתי את החברה שאני נמצא בה וזה מה שהיה חשוב לי שיהיה בה כדי שאבחר בה:

-מנהיגים מעולים ומנוסים שמדריכים ומלווים מיום א' והכל בגובה העיניים שמלמדים איך לעשות את העסק בשילוב של אסטרטגיות שיווק מחוץ ובתוך האינטרנט.

-מוצר פיזי אמיתי שנחקר במשך שנים ונאספו עליו עדויות בטווח רחב של אוכלוסיות וגילאים            

– שיהיה קל לשווק אונליין ושהייתי קונה גם אם לא הייתה תוכנית תגמולים (אלא רק בתור לקוח)

-חברה אמינה ויציבה שעומדת במבחן הזמן ושהחזיקה מעל ל 5 שנים בשוק (לא חברה חדשה וניסיונית)

– מוצר שיש לו ביקוש אדיר בשוק ושכולם רוצים

-מוצר שישפר את המיתוג העצמי שלי בעסק 

אז….אני לא יודע אם הנקודות שהיו חשובות לי כשבררתי לאיזה חברה להכנס חשובות גם לך, פשוט שכשמחפשים לאיזו חברה ועסק להצטרף זה חשוב להיות בטוחים שהמודל מתאים לך .

אם חיפשת להתחיל בדרך חדשה ולמצוא פתרון לבעיית הכיס הידועה לשמצה…ועבר לך בראש לעבוד מהבית בפעם הראשונה בחיים או שכבר חשבת על זה וטרם עשית צעד …אשמח לדבר איתך ולהסביר לך איך זה כן אפשרי וכמה בריאות חופש ועצמאות כלכלית מביא איתו!

אני מצאתי את התשוקה שלי ואני עושה אותה היום כבר מתוך שליחות וחזון לשפר את איכות חייהם של כמה שיותר אנשים שרק אפשר מבחינה פיזית וכלכלית.

עם כמה שזה יהיה כיף שנעבוד ביחד, אני רוצה לוודא שזה מתאים לשני הצדדים, גם לי וגם לך . אשמח שקודם אציין את כל המידע והדרישות להכנס לצוות שלנו ואם זה יתאים כמובן שנמשיך משם…

אני לא עובד עם כל אחד שרוצה להצטרף, כי אני משקיע הרבה מאוד זמן ואנרגיה בלקדם ולאמן את הצוות שלי ואני חייב להקפיד שהזמן שלי מנוצל טוב…מה גם שאני לא רוצה לבזבז לך את הזמן שלך.

אבל הנה כמה דרכים לבדוק את ההתאמה שלך לעסק , דרך לשאול את עצמך "הייתי עובד עם עצמי?" ואם התשובה היא "ברור שכן!" אז אשמח להפגש ולהתחיל לעבוד איתך.

זה מי שאני מחפש:

-בעל יכול למידה

-מישהו עם דחף אמיתי ובוער ליצירת הצלחה 

-מישהו אמין אמיתי וכנה

-מישהו שיהיה נעים וכיף לעבוד איתו

-מישהו שיש לו גישת "בלי-תירוצים"

אם את\ה מוכן\נה לרוץ איתנו … ולחוות הצלחה "בלתי מוגבלת" …  ולמקם את עצמך ככה שתוכל\י להינות מהיתרונות הפיננסיים של עבודה איתנו, כדי להבטיח את מה שאתה יודע שאתה רוצה ביותר, שהוא חופש הזמן שלך ואת אורח החיים האישי שלך…

פשוט מאוד, אנחנו מחפשים לעבוד עם אנשים, שרוצים "לתת בראש" בעסק הביתי שלהם וליצור את החיים שתמיד חלמו עליהם ביחד עם סגנון חים עשיר ובריא.

כן כן אנחנו אוהבים לעשות חיים ולהנות גם על הדרך ...החיים קצרים מדי כדי שלא נעשה את זה

סגירת תפריט